Dijital Poşet 07
18 Nisan 2018
Dijital Poşet 09
18 Nisan 2018

Dijital Poşet 08

ÜRÜN KODU:

Dijital Poşet 08

Baskılı Poşet

Dünyada her yıl 500 milyar ile 1 trilyon arasında plastik poşet çanta kullanıldığı tahmin ediliyor. Üstelik bu sayının 380 milyarı sadece ABD’de kullanılıyor. Demem o ki alışkanlıkları bırakmak çok zor ! Mağazaların vazgeçilmez ürünlerden biri olan poşet 21. Yüzyılın malzemesi olarak nitelendirilen plastikler; kullanım kolaylığı, hafiflik, esneklik kolay işlenebilirlik gibi sunulan pek çok avantaj nedeniyle her yerde görünür hale geldi. Plastiğin bu kadar hayatımıza girdiği bir dönemde poşeti hayatımızdan çıkarmak gerçekten zor. Bu yüzden dezavantajları göz önüne alınarak siyah poşetlere nazaran mağaza poşetlerini gelişen teknolojilerde üretip, Kaliteden ödün vermeden, ekonomik fiyatlarla üretilmesi hususuna dikkat edilmeli.
Özellikle kendini gösteren tüketim malzemesi satan sektörler için öyle ki mağaza poşetini ele aldığımızda gündelik yaşantımızda market alış-verişlerinden sonra satın aldığımız ürünleri taşımamızda bize yardımcı olmalıdır .
İşte mağaza ve market poşetlerimizin tamda üretilmesi gereken kanserojen etki yaratmayan içindeki takviyesi sayesinde ağır ürünleri taşıma özelliğine sahip bir ürün haline gelmiştir. Poşetler son derece işlevsel, hijyenik ve dayanıklıdır. Bir diğer güzel özelliği ise firmanın amacına göre reklam bazında büyük, küçük poşetlerin üretilmesi ve poşetin rengi dizaynı istediğin şekilde tasarlanarak Baskılı poşet üretilmesi, ve sonuç olarak yeni gelişen teknolojilerin tüm ülke çapında doğayı etkileyemeyen poşet üretiminin yaygınlaşmasına bir adım daha atıldığını söyleyebiliriz.