Plastik poşet üretimi 

Tim ambalaj olarak kaliteli plastik poşet üretimi ve naylon poşet üretimi yapmaktayız. Plastik poşet ihtiyaçlarınıza karşılık vermek için buradayız.

En iyi plastik poşet çeşitleri için bizimle iletişime geçebilir ve plastik poşet üretimi hakkında çalışmalarımıza bakabilirsiniz. Hafiflikiği, esnekliği ve kolay işlenebirliği nedeni ile plastik poşetler çok fazla istenmektedir.

Plastik poşet üretim yerimiz kaliteli plastik hammadde elde etmek için iyi bir karışım yapmaktayız. Bu işlemden sonra sağlıklı ve kaliteli plastik poşet filmi elde etmekteyiz. Daha sonra film makinasında işleyerek filmi rulo haline getirmekteyiz. Rulo filmine baskı yapmak için bünyemizde bulunan matbaamızda kaliteli plastik poşet baskısı yapmaktayız. Daha sonra kesim makinası ile çalıştığımı şekile getirmek için kesme işlemini başlatmış oluyoruz.

Plastik poşet, bez çanta, baskılı poşet, market poşeti, mağaza poşeti, promosyon çanta, karton poşet, bez torba, elyaf çanta, eczane poşeti, kargo poşeti, takviyeli poşet, taşıma poşeti ve hışır poşet üretimini yaptığımız poşet çeşitlerimizden bazılarıdır.

Tim ambalaj plastik poşet imalatında kendini geliştirerek kaliteden ödün vermeden ucuz plastik poşet fiyatları ile karşınıza çıkmaktadır.

Poşet üretiminde ve diğer ambalaj ürünleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tim ambalaj kaliteli hammaddeleri en yeni teknolojilerde plastik poşet üretimi yapmaktadır.

Doğa dostu olduğumuzu her yerde dile getirdiğimiz gibi burada da dile getirmek isteriz.