Konya Baskılı Poşet 

Konya Baskılı Poşet

Baskılı poşet kurumsal kimlik açısından işletmeler için çok önemlidir. Doğru seçilmiş poşet kimliğinizi yansıtır ve sizi rakiplerinizden bir adım öne geçirir.Konya Baskılı Poşet tasarımlarınızı uzman grafiker ekibimizle dilerseniz ücretsiz olarak biz hazırlayalım.

Bir çok farklı sektörde en uygun ve kaliteli poşet tasarımı yaparak birinci tercih olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. "Tecrübe ve kaliteyi bizi tercih eden siz değerli müşterilerimize de farklılık yaratacağımızdan, bunun karşılığında sizlerden duyacağımız memnuniyet bizim için en büyük mutluluktur.

Türkiye'nin her yerine hizmet veren Tim ambalaj, kendi bünyesinde imalat yapabilen ender firmalardandır. "Konya geneli baskılı poşet siparişleriniz de" her yere kapıda ödeme ile teslimat uygulamaktadır.

Konya Baskılı Poşet

Baskılı Poşet Konya çeşitlerimiz:

  • Baskılı Poşet
  • Baskılı Atlet Poşet,
  • Baskılı Bez çanta Körüklü,
  • Dijital Baskılı Poşet,
  • Ele Geçmeli Takviyeli Baskılı Poşet,
  • Baskılı Mağaza Poşeti,
  • Yumuşak Saplı Baskılı Mağaza Poşeti

Konya Baskılı Poşet Fiyatları:

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan"Tim Ambalaj" bir çok poşet üreticisinin uygulamış olduğu ciddi poşet adedinin aksine makul adetlerde işletmecileri maddi açıdan zorlamayacak çalışma prensibine sahiptir."Konya Baskılı Poşet" sektöründe "en uygun fiyatlarını vererek her bütçeye uygun ve kaliteli tercih yapmanızda size yardımcı olacaktır. Web sitemizin içerisinde poşet birim fiyatları kilogram bazında verilmiş olsa da size özel fiyatlar için lütfen uzmanlarımızdan destek alınız.

Baskılı poşet siparişleriniz için iletişim bölümünden uzman ekibimizle görüşmeniz yeterli olacaktır.

Dilerseniz bize telefon yolu yada e-posta hesabımızdan ulaşabilirsiniz.